Wojtalik i spokrewnieni

Nasza podróż w czasie

Poznań, Polska



 


Urodz.

Results 1 do 8 od 8

   Imię i nazwisko    Urodz.    ID osoby 
1 Bernard, Edward  15 list. 1908Poznań, Polska I7438
2 Bernard, Mikołaj Franciszek  7 gru. 1911Poznań, Polska I7439
3 Bniński, Józef January  19 wrz. 1787Poznań, Polska I10685
4 Działyński, Tytus Adam  24 gru. 1797Poznań, Polska I8523
5 Książkiewicz, Zofia Julianna  15 gru. 1896Poznań, Polska I7440
6 Mielżyńska, Helena Józefa Stanisława Gabriela Maria  30 wrz. 1887Poznań, Polska I10630
7 Mielżyński, Marjan Maciej Feliks Stanisław Antoni Gabrjel Andrzej Krzysztof  24 mar. 1920Poznań, Polska I10633
8 Pomarnacki, Ludwik Jan  29 paź. 1930Poznań, Polska I10850

Zgon

Results 1 do 19 od 19

   Imię i nazwisko    Zgon    ID osoby 
1 Bernard, Edward  15 paź. 1910Poznań, Polska I7438
2 Bnińska, Aniela  24 kwie. 1882Poznań, Polska I10687
3 Działyński, Tytus Adam  12 kwie. 1861Poznań, Polska I8523
4 Dziurla, Tadeusz  7 wrz. 1995Poznań, Polska I975
5 Franka, Władysława  24 lip. 1981Poznań, Polska I833
6 Kurnatowska, h. Łodzia Emilia Eleonora  30 czer. 1998Poznań, Polska I10787
7 Lisiecka, Mieczysława  1 wrz. 2005Poznań, Polska I7459
8 Lisiecki, Maksymilian  16 maj 1959Poznań, Polska I7457
9 Lisiecki, Stanisław  26 kwie. 2001Poznań, Polska I7458
10 Mielżyńska, Anna  1 mar. 1840Poznań, Polska I7856
11 Mielżyńska, Teresa  23 paź. 1867Poznań, Polska I7819
12 Mielżyński h. Nowina, Krzysztof  1658Poznań, Polska I7894
13 Mycielski, Stanisław  3 luty 1813Poznań, Polska I8176
14 Potulicka, Konstancja  25 luty 1910Poznań, Polska I7826
15 Rajewski, Kazimierz  12 sty. 1995Poznań, Polska I7470
16 Sczaniecka, Brygida  23 list. 1859Poznań, Polska I7817
17 Sczaniecka, Monika  30 kwie. 1813Poznań, Polska I7841
18 Zaremba, Katarzyna  18 gru. 1845Poznań, Polska I8546
19 Łukomski, Julian  2 list. 1922Poznań, Polska I6609

Pogrzeb

Results 1 do 1 od 1

   Imię i nazwisko    Pogrzeb    ID osoby 
1 Franka, Władysława  Poznań, Polska I833

Wiadomość dla webmasterów

Nie prowadzę badań na zlecenie. Nie pobieram opłat za pomoc. Nie stronię od pomocy innym. Zapraszam do wkręcania się w genealogię.